Aktualijos

Šaldytuvo išvaizda

Šaldytuvo išvaizda. Formų ir spalvų įvairovė

Šaldytuvo išvaizda gali  skirtis daugybe kriterijų. Jei tai ne įmontuojami šaldytuvai, jie skirsis spalva, dizainu, durų skaičiumi. Vienas duris dažniausiai turi senesnės kartos šaldytuvai. Jie turi mažytę šaldymo kamerą viršuje, esančią už bendrųjų durų.   Tai nėra labai patogu, nes... Plačiau »

Baldai 2015

Paroda Baldai 2015

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ 2015 m. kovo 26-29 dienomis ir vėl prasideda tarptautinė baldų ir interjero naujovių paroda BALDAI 2015. Jau 21-ąjį kartą vykstanti paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS ir vėl kviečia lankytojus ne tik pasidairyti, pasisemti naujų idėjų, bet ir įsigyti... Plačiau »

Čiužinys prakaituojantiems kaip išsirinkti

Čiužinys prakaituojantiems – kaip išsirinkti?

Išaušo dar vienas puikus rytas. Tiesą pasakius, ne visiems jis puikus: naktį vėl „išplaukėme“ iš lovos. Naktinis prakaitavimas, kuris karts nuo karto kamuoja mano antrąją pusę, vėl privertė keltis dar neįdienojus, keisti patalynę ir pižamas. Nelabai malonus užsiėmimas, kai už... Plačiau »

seni baldai

Seni baldai – išmesti, atnaujinti, parduoti…?

Manau, kad daugelio namuose dėdė Pavasaris jau pakeitė senas užuolaidas naujomis, paskatino išsivalyti langus, išsišluoti kiemą. Laimingi tie, kurių rūpesčiai tuo ir pasibaigė… Mano namuose – amžinas remontas. Šiuo metu didžiausias galvos skausmas – seni baldai. Kadangi jaučiu, kad galvos... Plačiau »

Medinio naktinio staliuko atnaujinim

Medinio naktinio staliuko atnaujinimas

Turbūt daugeliui iš mūsų remontuoti namus – dažyti ar tapetuoti sienas, lakuoti grindis – yra visiškai suprantami dalykai, o štai atnaujinti baldus ryžtasi toli gražu ne visi. Galbūt taip yra dėl to, kad dabar viską galima įsigyti parduotuvėse, o gal... Plačiau »