Tarptautinė paroda Baldai 2015

Paroda Baldai 2015

Straipsnį publikavo: Rūta V.
Publikavimo data: 2015 kovo 25

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ 2015 m. kovo 26-29 dienomis ir vėl prasideda tarptautinė baldų ir interjero naujovių paroda BALDAI 2015. Jau 21-ąjį kartą vykstanti paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS ir vėl kviečia lankytojus ne tik pasidairyti, pasisemti naujų idėjų, bet ir įsigyti išskirtinio dizaino kolekcijas ar vienetinius kūrinius. Ketinantys apsilankyti šioje parodoje turės galimybę susipažinti su lietuvių bei užsienio šalių baldų kūrėjais, pasidairyti po dizaino objektų ir idėjų ekspoziciją. Akademinis jaunimas pristatys savo kūrybinių ieškojimų ir eksperimentų ekspoziciją. 

Paroda baldai 2015

Paroda vyks trijose salėse:

5 salėje bus pristatomos interjero naujienos – baldų kolekcijos, interjero kūrimo tendencijos, sprendimai, interjero detalės ir puošmenos taip pat dailininkų tekstilininkų idėjos ir daiktai bei integruoti interjero sprendimai. Šių metų akcentas gėlėtieji 60-tieji. Gėlių vaikų, Woodstock’o festivalio dvasia bus atgaivinta bendroje žurnalo „Namas ir Aš“ ir architektūros studijos „2XJ“ ekspozicijoje.

3 salėje bus supažindinama su lietuviško dizaino industrija (kūryba ir gamyba). Čia rasite ir dizaino galeriją, kurioje akademinis jaunimas pristatys savo idėjas, ieškojimus ir eksperimentus. 3 salės foje vyks užsiėmimai vaikams „Velykų pieva“, kuriame bus galima išmokti piešimo ant vandens, kavos pupelių mandalos lipdymo, medinių margučių marginimo.

4 salėje kovo 26-28 dienomis veiks atskira paroda MEDIENA, BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI, TECHNOLOGIJOS.  Čia specialistams bus pristatomas medienos pramonės ir baldų gamybos technologinis progresas ir inovacijos, medžiagų ir furnitūros įvairovė bei galimybės, medžio apdirbimo ir baldų gamybos staklės, įrankiai, įrengimai ir konstrukcijos…  Taip pat šioje salėje veiks ir baldų gamybos fabrikėlis, kuriame vyks baldų gamybos procesas – nuo projekto iki pakuotės. Nepamiršti bus ir mažieji parodos lankytojai – jie galės išbandyti baldininko profesiją ir žaislų gamybos dirbtuvėse „Vaikai – vaikams“ patys pasigaminti bei nudažyti žaisliukus (visi parodoje pagaminti žaislai bus padovanoti socialiai remtiniems vaikams).

Taigi kaip ir kiekvienais metais baldų, interjero ir dizaino paroda pristatanti daugiau kaip 200 dalyvių ir šiemet siūlo nepraleisti progos ne tik paganyti akis, bet ir pasisemti idėjų, žinių ir visa tai pritaikyti Jus supančioje aplinkoje.

Toliau skaitykite:

Klausk specialisto !