Baldai

Čiužinys prakaituojantiems kaip išsirinkti

Čiužinys prakaituojantiems – kaip išsirinkti?

Išaušo dar vienas puikus rytas. Tiesą pasakius, ne visiems jis puikus: naktį vėl „išplaukėme“ iš lovos. Naktinis prakaitavimas, kuris karts nuo karto kamuoja mano antrąją pusę, vėl privertė keltis dar neįdienojus, keisti patalynę ir pižamas. Nelabai malonus užsiėmimas, kai už... Plačiau »

seni baldai

Seni baldai – išmesti, atnaujinti, parduoti…?

Manau, kad daugelio namuose dėdė Pavasaris jau pakeitė senas užuolaidas naujomis, paskatino išsivalyti langus, išsišluoti kiemą. Laimingi tie, kurių rūpesčiai tuo ir pasibaigė… Mano namuose – amžinas remontas. Šiuo metu didžiausias galvos skausmas – seni baldai. Kadangi jaučiu, kad galvos... Plačiau »

Stalas mažoje virtuvėje

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad tie žmonės, kurie gyvena nedideliuose būstuose turi būti itin išradingi kurdami interjerą. Mažoje erdvėje sutalpinti visus būtiniausius baldus ir norimus daiktus ne taip ir paprasta, ypač tuomet kai ta erdvė – virtuvė. Gaminant maistą tenka daug... Plačiau »

Raudonų virtuvės baldų pavydzys

Kupina aistros ir energijos – raudona virtuvė (Projektas+foto)

Manoma, kad norint apibūdinti žmogų pakanka sužinoti kokia yra jo mėgstamiausia spalva. Tiesa? Remiantis asmenine patirtimi manau, kad taip. Kai projektuojant virtuvės baldus ateina laikas rinktis spalvas kartais pažvelgęs į klientą bandau spėti, koks spalvų derinys bus pasirinktas – santūrus-klasikinis,... Plačiau »

Mažos daugiabučio virtuvės projektas

Kaip maža virtuvė tapo buto puošmena

Turbūt tie, kas projektavo mūsų senuosius blokinius daugiabučius, dabar ne kartą yra minimi ne itin švelniais žodžiais. Maži butukai ir šiuolaikiniam žmogui nesuvokiamas jų išplanavimas verčia abejoti anų laikų architektų gabumais, ypač tuomet, kai kalba pasisuka apie virtuvę.  Kaip vos... Plačiau »