Virtuvės baldai

Stalas mažoje virtuvėje

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad tie žmonės, kurie gyvena nedideliuose būstuose turi būti itin išradingi kurdami interjerą. Mažoje erdvėje sutalpinti visus būtiniausius baldus ir norimus daiktus ne taip ir paprasta, ypač tuomet kai ta erdvė – virtuvė. Gaminant maistą tenka daug... Plačiau »

Raudonų virtuvės baldų pavydzys

Kupina aistros ir energijos – raudona virtuvė (Projektas+foto)

Manoma, kad norint apibūdinti žmogų pakanka sužinoti kokia yra jo mėgstamiausia spalva. Tiesa? Remiantis asmenine patirtimi manau, kad taip. Kai projektuojant virtuvės baldus ateina laikas rinktis spalvas kartais pažvelgęs į klientą bandau spėti, koks spalvų derinys bus pasirinktas – santūrus-klasikinis,... Plačiau »

Mažos daugiabučio virtuvės projektas

Kaip maža virtuvė tapo buto puošmena

Turbūt tie, kas projektavo mūsų senuosius blokinius daugiabučius, dabar ne kartą yra minimi ne itin švelniais žodžiais. Maži butukai ir šiuolaikiniam žmogui nesuvokiamas jų išplanavimas verčia abejoti anų laikų architektų gabumais, ypač tuomet, kai kalba pasisuka apie virtuvę.  Kaip vos... Plačiau »

Mažos virtuvės projektas – pavyzdys

Mažos virtuvės projektas

Kai savo kišeninės dydžio virtuvėje nusprendžiau daryti remontą, mintyse išgrioviau sieną tarp virtuvės ir tamsaus kambariuko, kad mano „kišeninė“ virtuvė padidėtų, o tada viską apstačiau baldais. Mintyse vis kaitaliojau šaldytuvą ir orkaitę vietomis, neapsispręsdama, kaip būtų geriau ir patogiau. Pastačiau... Plačiau »