Baldų gamintojams

„Klaipėdos baldų“ akcininkų pergalė prieš „SBA“

Akcijų rinkoje vyksta permainos – SBA koncernas pripažino siūlęs mažesnę kainą už biržą paliekančios įmonės „Klaipėdos baldai“ akcijas nei jos iš tiesų vertos. Visgi nuspręsta „Klaipėdos baldų“ akcijų supirkimo kainą priartinti prie realių skaičių – padidinti ją 42 %. Sprendimas... Plačiau »

Buitinė technika ir kodas

Buitinė technika ir kodas Nauja buitinių prietaisų serija pavadinama tam tikru skaičių ir raidžių junginiu. Tai taip vadinamas – buitinio prietaiso modelis. Kaip kuriems modeliams, ar modelių grupėms prie sukurtų kodų dar pridedamas serijos pavadinimas, pvz samba, confort ir pan. Kodėl kolekcijoms skiriamas... Plačiau »

Moters pasaulis

Parodos „Moters pasaulis“ atgarsiai

Dabar moterys gali tai, apie ką prieš šimtmetį net pagalvoti buvo nedrąsu, tačiau dvi pagrindinės pareigos – vaikų auginimas ir valgio gaminimas – tebeužima svarbią vietą moterų gyvenime. Į parodą „Moters pasaulis 2013“ mes ėjome tikėdamiesi sužinoti, kokią vietą šiuolaikinės... Plačiau »

InterDeco 2013

Parodos InterDeco 2013 apžvalga

Rugsėjo 19-21 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyko svarbus Baltijos šalių interjero dizaino renginys – paroda – InterDeco 2013. Paroda lankytojus viliojo ne tik originalaus ir modernaus dizaino baldų ekspozicijomis, bet ir parodos metu vykstančiais seminarais, ypatingu dėmesiu interjero dizainui, skirtam... Plačiau »