Buitinė technika

Šaldytuvo išvaizda

Šaldytuvo išvaizda. Formų ir spalvų įvairovė

Šaldytuvo išvaizda gali  skirtis daugybe kriterijų. Jei tai ne įmontuojami šaldytuvai, jie skirsis spalva, dizainu, durų skaičiumi. Vienas duris dažniausiai turi senesnės kartos šaldytuvai. Jie turi mažytę šaldymo kamerą viršuje, esančią už bendrųjų durų.   Tai nėra labai patogu, nes... Plačiau »

Šaldytuvo talpa

Šaldytuvo talpa – vienas svarbiausių kriterijų

Jeigu nusprendėte įsigyti šaldytuvą arba pavargote nuo senojo, kuriame kaupiasi drėgmė,  kurio sienelės pageltusios, triukšmas tapo erzinančiai garsus, ir pagaliau ryžotės jį pakeisti modernesniu, visų pirma Jus turėtų dominti šaldytuvo talpa. Atliktos apklausos duomenimis, tai bene svarbiausias kriterijus renkantis šaldytuvą.... Plačiau »

Šaldytuvas spec nuotrauka

Šaldytuvas – veikimo principas ir eksploatacijos ypatybės

Jeigu tektų paklausti, be ko neišsiverstų nei viena virtuvė, nei viena šeima, turbūt dažniausias atsakymas būtų šaldytuvas. Kiekvienas namų ūkis jį turi, tačiau ar kiekvienas šio tipo buitinės technikos savininkas žino, kaip tinkamai jį prižiūrėti, ar pilnai išnaudojamos visos turimo... Plačiau »

Šaldytuvo atsiradimo istorija

Šaldytuvo atsiradimo istorija. Kad šaltyje produktai išsilaiko daug ilgiau ir geriau, pastebėta dar labai seniai. Maisto šaldymo istorija (šaldytuvo atsiradimo istorija) siekia gilią senovę, 1000 m. pr. Kr. Įvairios kultūros, priklausomai nuo jų aplinkos ir klimato, naudojo skirtingus būdus maistui... Plačiau »

Pažeistas šaldytuvas

Pastebėjote defektą per vėlai? Patys kalti!

Šaldytuvas – buities prietaisas, be kurio neįsivaizduojama kasdienybė. Tai ir nemenkas pirkinys. Deja, ne visada pirkimo procesas suteikia tik geras emocijas. Į tokią nemalonią situaciją pakliuvo viena pirkėja: išpakavus šaldytuvą paaiškėjo, jog šis yra su įlinkimais. Kadangi pardavėjas prekės pakeisti... Plačiau »