Buitinė technika ir kodas

Straipsnį publikavo: Administratorius
Publikavimo data: 2014 sausio 28

Buitinė technika ir kodas

Nauja buitinių prietaisų serija pavadinama tam tikru skaičių ir raidžių junginiu. Tai taip vadinamas – buitinio prietaiso modelis. Kaip kuriems modeliams, ar modelių grupėms prie sukurtų kodų dar pridedamas serijos pavadinimas, pvz samba, confort ir pan. Kodėl kolekcijoms skiriamas naujas vardas visi puikiai suprantame, tačiau kodėl modeliai pavadinami tuo keistu simbolių junginių?

Kodo reikšmė

Vienas iš gerai žinomų gamintojų buitinio prietaiso modelio koduote aiškina taip: kodas, tai prietaiso aprašas. Jame užkoduotas gamintojas, funkcijos, išvaizda. Pavyzdžiui paskutiniai kodo skaičiai žymi gaminio spalvą. Įsivaizduokite pilna sandėlį šaldytuvų vienodo dydžio pakuotėmis. Pasirinkti tinkamą spalvą padeda paskutinis kodo skaičius.

Kokia mums iš to nauda?

Pasigilinus į kodo reikšmę pradedame suprasti šio užmanymo patogumą. Aišku, buitinė technika išsamiai aprašyta gamintojo svetainėje, tad atsiverte gaminio aprašą sužinome kur kas daugiau, tačiau, kas jei neturime po ranka prieigos prie interneto, arba jei atsakymo klientas tikisi čia ir dabar, o gal tai tiesiog padės tinkamai surūšiuoti buitinius prietaisus sandėlyje (tarkim pagal jų funkcija: šaldytuvai su no frost, kaitlentė su keturiomis kaitvietėmis arba tiesiog pagal spalvą)

Ką reiškia atskiri kodo simboliai paaiškiname šiose nuotraukose:

Dujinė kaitlentė:

Buitine technika. Dujinė kaitlentėElektrinė kaitlentė:

Kaitlentes kodo reksme 2Bus daugiau…

Nuorodos į AEG grupės svetaines:

http://www.aeg.lt/

http://www.electrolux.lt/

http://www.zanussi.lt/

Klausk specialisto !