Įdomybės

seni baldai

Seni baldai – išmesti, atnaujinti, parduoti…?

Manau, kad daugelio namuose dėdė Pavasaris jau pakeitė senas užuolaidas naujomis, paskatino išsivalyti langus, išsišluoti kiemą. Laimingi tie, kurių rūpesčiai tuo ir pasibaigė… Mano namuose – amžinas remontas. Šiuo metu didžiausias galvos skausmas – seni baldai. Kadangi jaučiu, kad galvos... Plačiau »

Minkšti baldai atrodantys kaip kelioniniai krepšiai

Minkšti baldai kelioninių gerbėjams

Šio dizaino minkšti baldai buvo pristatyti tarptautinėje Milano baldų parodoje (Salone Internationale del Mobile) vykusioje 2010 metais. Tai Belgijos dizaino kompanijos Quinze & Milan ir kelioninių krepšių gamintojų Eastpak bendras kūrinys. Minkšti poilsio baldai pagaminti iš kelioninių krepšių gamyboje naudojamų... Plačiau »

baldu remonto darbai

Kai smulkūs baldų remonto darbai tampa didele problema…

Šiandien įsitikinau, kad namuose vyrą turiu tik dėl grožio (guodžia tik tai, kad jis TIKRAI gražus). Sakysit, kokia begėdė, kaip galima taip kalbėti? Bet kiek aš galiu gyventi su klibančiomis stalo kojomis virtuvėje, o vonioje neturiu veidrodžio jau pusantrų metų,... Plačiau »

intymumas reklamoje

Intymumas baldų reklamoje garantuoja dėmesį

Norite garantuoto žiūrovų dėmesio? Sukurkite ką nors originalaus! Nekyla jokių minčių? Tuomet palieskite intymią temą ir dėmesys garantuotas! Netikite? Tuomet pabandykite atsispirti smalsumui peržiūrėti šiuos komerciniusvaizdo įrašus: (vaizdo įrašai youtube: http://www.youtube.com/user/baldugidas) Pavaizduoti baldus, kurių tarnavimo laikas baigiasi nėra sunku. Dažniausiai apie tai praneša lūžtančios... Plačiau »