Kai smulkūs baldų remonto darbai tampa didele problema…

Straipsnį publikavo: Rūta V.
Publikavimo data: 2014 sausio 23

Šiandien įsitikinau, kad namuose vyrą turiu tik dėl grožio (guodžia tik tai, kad jis TIKRAI gražus). Sakysit, kokia begėdė, kaip galima taip kalbėti? Bet kiek aš galiu gyventi su klibančiomis stalo kojomis virtuvėje, o vonioje neturiu veidrodžio jau pusantrų metų, baldai aplūžę! Paklausit, kaip taip galima, o va galima, iki ko tik motina būtinybė nepriveda – savo gražiąją veido pusę „piešiu“ koridoriuje, priešais spintos veidrodį. Tiesa, spintelė su išsvajotuoju veidrodžiu, nupirkta gal prieš kokį pusmetį, bet jos pakabinimo darbams vis dar ruošiamasi fiziškai ir psichologiškai (psichologiškai turbūt daugiau). Įdomu, kaip mylimasis reaguotų ryte paprašęs kavos ir ją gavęs po dviejų dienų ir dar vidurnaktį! GAL! Jis net nesuprastų manęs… Bergždžias reikalas. Tuomet ir ateina tas momentas, kai moteris yra tiesiog verčiama ieškoti kito vyro, t. y. meistro.

smulkus baldu remonto darbai

Taip… „googlinam“. Atrodo deficito šioje srityje neturėtų būti, bet… iš šūsnio skelbimų randu tris, iš jų du atkrenta, nes meistrai gyvena Klaipėdoje. Lieka vienas. Antraštė skelbia: „skubiai atliekami smulkūs baldų remonto darbai“. Šiame skelbime man labiausiai patinka žodis „skubiai“ :). Tiesa, tarp išvardintų darbų nėra tokio darbelio, kaip spintelės pakabinimas, bet…niekas juk per galvą neduos jei paskambinsiu. Į mano pagalbos šauksmą atsiliepiama tik iš trečio karto. Buvau nusiteikus išgirsti kažką panašaus į „Smulkūs baldų remonto darbai“ arba „Skubūs darbai“, bet telefono kriauklėje pasigirdęs koketiškas moteriškas balsas su savo „aliooo“ mane  ŠIEK TIEK išmuša iš vėžių :). Prisiminusi kokiu reikalu skambinu, surizikuoju pasisakyti, kad dėl internete rasto skelbimo. Man namuose reikalingas meistras. „Jo dabar nėra“ – sako mano pašnekovė, „paskambinkit rytoj“ ir išgirstu pyyyyp, pyyyyp. Sėdžiu. Apakus. Ima noras juoktis ir tuo pat metu verkt. Ką reiškia jo nėra? Ir kokie čia skubūs darbai, jei reikia skambint rytoj? Rytoj yra ŠEŠTADIENIS ir jis tikrai nedirbs. Skambinu į Klaipėdą. Nesu išprotėjus į Kauną nekviesiu, bet man reikia nusiraminti, kad už spintelės su stebuklingu veidrodėliu pakabinimą, jie neims 100 lt, arba kad darbų tiek, jog eilė iki kito mėnesio. Pokalbio rezultatai: spintelės pakabinimas 50 lt., darbus atliks man patogiu metu, bet kai pasakau, kad mane nelaimė ištiko Kaune, vyriškis linksmai atsako, kad darbai bus brangesni nei pats baldas. Susitaikau su ta mintimi, kad šiandien liksiu ir be spintelės ir be veidrodžio. Aišku, galėčiau pati, bet vonioje esančios plytelės mane gąsdina GALBŪT būsimu remontu :). O tai, kur kas blogiau, nei tik spintelę pakabint! Galiu dar pakentėt, bet man pikta, kad pusės metų prašymai ir zyzimai mano vyrui nei motais! Jau ir taip namo tempiu mamos „Maximos“ maišus pilnus maisto į penktą aukštą, elektros lemputes pati keičiu, jei ir visą kitą reikės pačiai daryti… Jo nuo žiauraus likimo net ir grožis neišgelbės :).

Staiga, mane pasiklydusią apmąstymuose, randa grįžęs vyras. Klausia ką veikiu, atsakau, kad rašau straipsnį apie moteris, kurias nelaimėje paliko jų mylimi vyrai :). Paprašo duoti paskaityt. Duodu. Blogiau nebus :). Užtrunka gan ilgai, nesuprantu ar nesupranta apie kokį vyrą rašau ar apie kokią spintelę eina kalba. Po kurio laiko grąžina man kompiuterį. Jokių komentarų. Pasirodo nei blogiau, nei geriau nebus… Tik staiga savo straipsnio apačioje pamatau: pažadu, rytoj pakabinti spintelę.

Klausk specialisto !