Medžiagos

Gamet rankenėlės foto

Gamet rankenėlės

Gamet rankenėlės Gamet Sa – vadina save baldų aksesuarų gaminimo lydere Lenkijoje. Ir tai tikrai didelė organizacija gerai žinoma daugelyje Europos šalių. Kurdama rankenėles Gamet konsultuojasi su gerai žinomais dizaineriais, nuolat diegia naujas technologijas, o savo produkcija siūlo vis platesnei... Plačiau »

Artvinyl baldinės plėvelės

Artvinyl plėvelės (PVC danga)

Artvinyl plėvelės, tai PVC danga vidaus baldų fasadams. Ši medžiaga itin populiari vakarų Europoje, Lenkijoje.Artvinyl plėvelės pasižymi gausia spalvų gama, bei galimybe padengti nelygius paviršius taip įmituojant filinginius fasadus. Plačiau apie Artvinyl plėveles skaitykite gamintojo puslapyje: http://www.artvinyl.eu/    

Extra faneruotė su flizelinu

Alpi Extra faneruotė su flizelinu

Alpi Extra faneruotė su flizelinu Modifikuotą faneruotę lakštais ant flizelino (fleece) pagrindo, gamybos procese ypač lengva naudoti, ji netrupa, nelūžinėja, tinka lenktiems paviršiams faneruoti, bei faneravimui rankiniu būdu. Gminamos faneruotės matmenys 2500 x 650 x 0,6mm. Tiekėjas: UAB „Vegtomas“ Alpi... Plačiau »

Alpi extra faneruotė

Alpi extra faneruotė

Alpi extra faneruotė ALPI modifikuota faneruotė lakštais tinka įvairiausios paskirties erdvių apipavidalinimui bei baldams – nuo paprasčiausių iki išskirtinai prabangių, tad architektai ir dizaineriai galės įgyvendinti ambicingiausius projektus. Kompanijoje ALPI kuriamos medžio struktūros atkartoja rečiausius gamtoje sutinkamus medžius ir šaknis.... Plačiau »

Šaknies faneruotė

Alpi šaknies faneruotė

Alpi šaknies faneruotė Kad ir kaip tai atrodo neįtikima faneruotė gaunama ir iš medžio šaknies. Šaknies faneruotė nėra populiari, tad jei norite išskirtinumo – rinkitės šį drožtinį lukštą. Šaknies faneruotė turi stambų, raitytą tačiau kryptingą tekstūra primenančia marmuro paviršiu. Tiekėjas:... Plačiau »